Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEZONA 2007 - 2008 - OP

Příspěvky

Tabulka OP 2007 - 2008

17. 7. 2008

 

SK DEKORA B konec, dobojováno

23. 6. 2008

ObrazekKonec,dobojováno. Do posledního utkání sezóny se sousedním Sobiňovem jsme vstupovali s vědomím, že jen vítězství nás při souběžném zaváhání Borové posune výš. Začátek nám vyšel parádně, po úvodním zastřelování utekl v 6.min. po pravé straně Kysilko, předložil na velké vápno Janu Matějkovi,který tečovanou střelou propalil hostujícího golmana.

 

Béčko prohrálo v Borové

16. 6. 2008

ObrazekVelice slušná návštěva viděla o pouťové neděli na borovském stadionku zápas pravdy. Aktivněji do utkání vstoupili hosté , ale hned v úvodu hlavičku Jirky Matějky po rohu Veselského vykopli obránci z prázdné brány. Potom se dlouhé minuty na hřišti odehrával spíše taktický boj.

 

Béčko vyhrálo v Ledči

8. 6. 2008

ObrazekTým s nejlepší obranou v soutěži,rezerva Ledče,to byla další překážka v cestě za vytouženým postupem.Jelikož z různých důvodů absentovali Zrzavý,Semelka,Chalupa,Červinka a „áčko“se potýká se zraněními odjelo nás pouhých třináct.První šanci jsme si vypracovali ve 2.min.,ale Veselského střelu pod břevno vyrazil Habásko na roh.Potom převzali iniciativu domácí a hosté se zmohli jen na odkopy.

 

Béčko opět vyhrálo

3. 6. 2008

ObrazekDalším soupeřem domácího mužstva v boji o postup do krajské soutěže byla Lučice. Domácí začali utkání aktivně, už ve 4.min. prostrčil Jirka Matějka do vápna Sklenářovi, ale brankář vyrazil na roh. Po jeho rozehrání to technicky zkoušel Pleva, hostující golman opět včas zasáhl.

 

Béčko vyhrálo derby

26. 5. 2008

ObrazekVynikající divácká návštěva byla v neděli svědkem zápasu,který měl parametry krajské soutěže.Jelikož se obě mužstva velmi dobře znají,převládala první poločas spíše snaha neudělat chybu a zbytečně neinkasovat.Do prvního náznaku šance se dostali domácí,ale Machovec si v 8.min.špatně zpracoval míč a Sobotka se včas vrátil.Hosté poprvé vystřelili až ve 12.min.,Pleva však mířil metr nad.

 

Béčko porazilo Lipnici

19. 5. 2008

ObrazekV zamračeném a deštivém nedělním odpoledni jsme přivítali doma mužstvo Lipnice, která má ve svém středu zkušené hráče typu Čeledy, Najbrta, Bárty atd. Hosté od první minuty dokazovali, že jejich jarní výsledky nebyly náhodné a byli domácím v první půli víc než důstojným soupeřem.

 

Béčko vyhrálo v Keřkově

12. 5. 2008

ObrazekNa hřiště posledního Keřkova zavítalo „B“ mužstvo v dalším jarním kole. Při absenci zraněného Veselského se přesunul do útoku Sklenář a po celé utkání byl největší hrozbou pro domácí obranu. V 5.min.si naběhl na centr Jana Matějky, ale z malého vápna přestřelil.

 

Ždírec porazil doma Leštinu

7. 5. 2008

ObrazekMužstvo Leštiny, čtvrtý celek tabulky, zavítalo v dalším jarním kole na hřiště domácí rezervy. Po počátečním oťukávání si první šanci v 6.min. vypracovali ždírečtí, ale lob Veselského po hlavičce Matějky skončil na břevně. 

 

Béčko rozdrtilo Mírovku

28. 4. 2008

Obrazek Druhé jarní utkání na cizím hřišti jsme odehráli v Mírovce. Soupeř podle výsledků prochází menší krizí,čehož jsme chtěli využít razantním vstupem do utkání. Už ve druhé minutě odvrátila obrana dlouhý aut Ganobjaka jen na velké vápno a Jirka Matějka vrátil míč technicky do šibenice.