Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEZONA 2007 - 2008 - OP

Příspěvky

Těsná výhra nad Světlou B

21. 4. 2008

Obrazek   K dalšímu jarnímu utkání k nám zavítala rezerva Světlé, tedy tým,který nám na podzim sebral všechny tři body. První šanci si vypracovali domácí, ale centr Plevy poslal hlavou Máša nad. V 7.min. přišel dlouhý nákop hostů, útočník sklářů, který byl v mrtvém ofsajdů na míč nereagoval a tak Čáslavský proběhl zkoprnělou obranou a zkušeně přehodil  brankáře Švába.

 

Vydřená výhra v Dolním Městě

14. 4. 2008

Obrazek  K prvnímu jarnímu utkání na cizím hřišti jsme zajížděli do Dolního Města. Bohužel jsme se museli obejít bez Plíška, Bílka a Havelky, kteří ulehli s horečkou. Na malém a silně podmáčeném hřišti, kdy zejména na spodní straně bylo po kotníky bahna, moc pohledného fotbalu k vidění nebylo.

 

Béčko doma opět vyhrálo

7. 4. 2008

Obrazek   Druhé jarní kolo k nám přivedlo Okrouhlici,které před tímto utkáním patřila předposlední příčka. Chtěli jsme začít aktivně a snažit se vstřelit brzy gól, protože jsme věděli, že toto hraje se soupeři z konce tabulky velkou roli. Což také první poločas ukázal.

 

Béčko vstoupilo do sezony výhrou

31. 3. 2008

Obrazek   V prvním jarním kole jsme u nás přivítali „B“ mužstvo Přibyslavi,kterému patřila po podzimu 8.příčka. Nepříznivé počasí nás bohužel poslalo na škvárové hřiště, což dobrému fotbalu moc neprospělo.

 

Hodnocení podzimní části 2007

19. 11. 2007