8. 8. 2009

Celý příspěvek | Rubrika: SEZONA 2008 - 2009 - OP | Komentářů: 0

Dobojováno !! 1.B třída je doma

22. 6. 2009

ObrazekKonečně ! Za rozhodování předsedy OFS,před velmi slušnou návštěvou,kterou tvořili ze dvou třetin fanoušci Ždírce,začal v sobotu na kvalitním ledečském trávníku boj o postup do I.B.třídy. Hostující hráči ,posílení o trio posil z áčka,začali o poznání aktivněji.Už ve 3.min.byl na hranici vápna faulovaný Čalkovský a Jirka Matějka razantní střelou propálil rukavice domácího golmana -1:0.

SK DEKORA B - TJ SPARTAK STARÉ RANSKO

17. 6. 2009

Nádherné počasí,vynikajicí návštěva,domácí hrající o postup a hosté o prestiž,co víc si v derby víc přát.Aktéři zápasu si uvědomovali důležitost zápasu a proto bylo od začátku vidět spíše urputné dobívání soupeřova území než technický fotbal.První potlesk si zasloužil až v 8.min.Pleva,který napálil odražený balón po rohovém kopu,bohužel mířil mimo.

Dolní Město - SK DEKORA B

8. 6. 2009

Na specifické hřiště Dolního Města jsme odjížděli s tím,že jen výhra nás udrží ve hře o postup.Jelikož áčku nařídili sehrát zápas také v sobotu,odjížděli jsme ve třinácti lidech a někteří nastoupili s nedoléčenými zraněními.Vstup do utkání hosté prospali,domácí je nátlakovou hrou přitlačili do šestnáctky

SK DEKORA B - LIPNICE N/S 7:0

3. 6. 2009

Podzimní lídr OP z Lipnice přivezl do Ždírce sychravé a deštivé počasí,které spíše připomínalo podzim než konec května.Z hostujícího celku zbyl vinou zranění několika opor na jaře jen stín. Posílení domácí od úvodního hvizdu na trávníku jasně dominovali.Už v 5.min.se po rohu Máši odrazil míč ve vápně k Sobotkovi,který ho nekompromisně napálil pod břevno – 1:0

Mírovka - SK DEKORA B

28. 5. 2009

Střetnutí s předposlední Mírovkou,týmem jenž doposud inkasoval nejvíce gólů,to bude procházka růžovým sadem.To si zřejmě mysleli hráči rezervy ždírecké Dekory,když nastupovali k sobotnímu utkání.Komplikovanou hrou bez nápadu v prvním poločase a laxním vstupem do zápasu si zbytečně zadělali na problémy.

SK DEKORA B vyhrála derby s havlíčkobrodskou rezervou

19. 5. 2009

Za krásného slunečného počasí jsme doma přívítali rezervu Havlíčkova Brodu,mužstvo které v poslední době chytlo výbornou formu.Domácí měli sice v úvodu více míč na kopačkách,ale první šanci si vypracovali hosté.V 5.min.Havelka nedůrazně odhlavičkoval míč,hosté rychle přenesli hru na volného Fialku,který trefil břevno.

DEKORA B v derby v Sobiňově nezaváhala a vyhrála 4:1

11. 5. 2009

Hned druhý den po utkání ve V.Ždáře jsme před velmi dobrou návštěvou nastoupili do derby v Sobiňově.Po zranění Plevy jsme museli improvizovat v obraně, kam se posunul Doležal. Aktivněji do zápasu vstoupili domácí a hned ve 2.min.kdy vysoký nákop podskočil Doležal, hasila hostující obrana šanci na malém vápně na poslední chvíli.

Veselý Žďár - SK Dekora B

11. 5. 2009

Do páteční dohrávky prvního jarního kola jsme nastoupili posíleni o dva hráče „áčka“ Koloucha a Čalkovského,kteří se v poločase vystřídali a významně zasáhli do děje utkání.Hned v 1.minutě střílel Kolouch po dlouhém nákopu vedle.Za dvě minuty zahrozili domácí,ale obrana nebezpečný centr včas uklidila do zámezí.

19.kolo SK Dekora B - Světlá n/S. B

5. 5. 2009

ObrazekDoma opět drama! Jednoznačný úvod utkání se světelskou rezervou vůbec nenaznačoval konečný tvrdý boj o tři body. Domácí do utkání vlétli a hned v prvním útoku prostrčil Hromádka míč do ulice Mášovi, který byl skosen ve vápně. Penaltu Jirka Matějka bezpečně proměnil – 1:0. Za chvílí Jan Matějka přímým kopem z úhlu málem překvapil brankáře Janotu. V 8.min. unikl Máša a jeho centr poslal Jirka Matějka z deseti metrů nad. Za pět minut centroval Jan Matějka a tečovaná střela Máši skončila těsně vedle tyče.