SK Ždírec n.D.“B“  -  Dlouhá Ves   0  :  2  ( 0 : 1 )

Sestava :  Tomášek – Polánský, Havelka, Beran, Máša – Pátek L.
(85.min.Marek), Havlíček, Matějka
Jiří, (78.min.Doležal), Zahradník (62.min.Bílek) – Veselský, Tlustý.

Rozhodčí :   Beránek, Bez  ŽK, Diváků  30

Domácí zápas s loňským účastníkem I.B. třídy jsme výsledkově opět nezvládli. Zkušení hosté, kteří  nastoupili s matadorem Součkem v brance místo potrestaného Rajdla,začali se zabezpečenou     obranou a čekali na brejky. První střelecký pokus hostí ze 7.min. pokryl Tomášek. Domácí se    k zakončení dostali až ve 12.min., kdy tvrdou střelu Havlíčka Souček s námahou vyrazil. Hosté dál pozorně bránili a domácí  jejich obranu nemohli prolomit. V 21.min. podnikli nebezpečný brejk hosté a střela skončila těsně vedle. Ve 28.min. domácí chybovali ve středu pole, hosté využili volné pravé strany hřiště, jejich hráč se kolem brankové čáry protáhl přes Havelku a Zahradníka a následný centr propálil do sítě Pospíchal 0:1. Domácí to po obdržené brance vzali za správný konec a do poločasu byli lepší. Ve 33.min. po centru Matějky skončila hlavička Veselského na břevně. Zřejmě rozhodující okamžik pro vývoj zápasu přinesla 44.min.,Veselský se dobře ve vápně uvolnil,obešel i brankáře Součka,ale potom trestuhodně přestřelil prázdnou branku! Celý druhý poločas měli domácí platonickou převahu, ale nedokázali se vůbec přes hostující obranu dostat do šance. A tak přišel trest. Hosté se snad poprvé ve druhé půli dostali na naší polovinu, domácí obrana zazmatkovala v komunikaci a Pospíchal hosty uklidnil 0: 2. Domácí si v závěru vytvořili tlak, v 83.min. hlavičku volného Máši v poklidu lapil Souček, následně hlavičkoval těsně nad střídající Doležal, K dovršení všeho v 86.min. Tlustého přímý kop skončil na tyči  a odraz skončil v náručí již překonaného Součka. Co nám je platné, že nedokážeme v zápase, ve kterém máme více míč na kopačkách, proměnit své šance a vždy vyrobíme nějakou tu hrubku. Tímto zápasem jsme se definitivně přihlásili k boji o sestup.