Jdi na obsah Jdi na menu
 


Generálka se povedla

16. 3. 2009

      Ždírec „B“ – Viktorie Jeřišno  2 : 0  ( 2 : 0 )

 

Sestava  :  Dobrovolný – Pleva,Plíšek (46.min. Marek),Legát (46.min.Červinka),Polánský –Doležal,Matějka Jiří,Matějka Jan,Chalupa – Bílek (46.min.Němec),Sklenář ( 46.min.Petruželka).

 

Branky :  Sklenář 2x                  Rozhodčí : Šimon ml.

 

 

V generálce na jarní část soutěže jsme se střetli s týmem Jeřišna,který společně s Lípou „B“ vede III.třídu.Utkání se odehrálo na trávě v Malči.Bohužel na hřišti vydržel dobrý terén jen asi 30 min.,potom už byl na bahně k vidění spíše boj než pohledný fotbal

Zápas však splnil svůj účel,protože za čtrnáct dní asi terény lepší nebudou.K utkání jsme nastoupili bez marodů Veselského,Břízy,Havelky a brankáře Tomáška,kterého dobře zastoupil mladíček Dobrovolný. Naopak poprvé po operaci nártu odehrál poločas Honza Bílek.Začali jsme trochu rozpačitě a nadočekávání dobře hrající soupeř nás do tlaku nepouštěl a sám několikrát zahrozil,ovšem bez velkého efektu.Od 20.min.jsme se začali dostávat do tlaku.Po několika střelách,které zlikvidoval bývalý brankář Chotěboře Doležal,se dvakrát do poločasu z brejkových situací prosadil rychlík Sklenář.Po hromadném poločasovém střídání se hra vyrovnala a soupeř dvakrát zahrozil.Poprvé se jejich útočník utopil v kličkách a potom hosté krásnou střelou z dálky trefili břevno.Od té doby jsme už převzali iniciativu a proti soupeři,kterému začali docházet síly,jsme si dokázali vytvořit několik velmi dobrých šancí.Bohužel klukům chyběl klid v koncovce a někdy zapůsobila i určitá laxnost.Konec se již jen dohrával.Potěšilo určitě čisté konto,ale je třeba trochu zlepšit koncovku.Terén však byl tentokrát opravdu náročný. Příští týden máme volno a pak už se jede naostro. Tak uvidíme,mistrovská utkání jsou úplně o něčem jiném než příprava.