Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaro 2011

 

 Přípravná utkání zima 2011

12.2.2011

SK Dekora Ždírec n/D."B" - TJ Sokol Rozsochatec 1 - 4  (1 - 1)

branka: Havelka P.

sestava: Tomášek - Doležal, Bříza, Havelka J., Polanský - Málek, Matějka Jiří,

Matějka Jan, Urban - Bílek, Havelka P. (Klimeš, Mikulecký)

19.2.2011

SK Dekora Ždírec n/D."B" - TJ Sokol Sobíňov  2 - 2  (2 - 1)

branka: Bílek 2x

sestava 1.poločas: Semelka - Němec, Matějka Jiří, Doležal, Polanský - Málek,

Klimeš, Matějka Jan, Urban - Klement, Bílek

sestava 2.poločas: Semelka - Němec, Bříza, Beran, Polanský - Málek(70´Doležal), Matějka Jiří, Matějka Jan, Marek - Mikulecký, Bílek(70´Klement)

27.2.2011

SK Dekora Ždírec n/D."B" - Kameničky 0 - 2  (0 - 2)

sestava 1.poločas: Tomášek - Doležal, Havelka J., Bříza, Polanský - Málek, Matějka Jan, Matějka Jiří, Mikulecký - Klement, Bílek

sestava 2.poločas: Tomášek - Doležal, Havelka J., Beran, Polanský - Málek(75´Marek), Klimeš, Matějka Jiří, Chalupa - Havelka P., Bílek(70´Klement)

6.3.2011

SK Dekora Ždírec n/D."B" - Dlouhá Ves  1 - 1  (0 - 0) 

branka: Bílek

sestava 1.poločas: Semelka - Němec, Bříza, Havelka J., Chalupa - Klimeš, Matějka Jan, Matějka Jiří, Mikulecký - Bílek, Havelka P.

sestava 2.poločas: Semelka - Marek, Beran, Havelka J., Chalupa(60´Bříza) - Málek, Matějka Jan(70´Klimeš), Matějka Jiří, Mikulecký - Klement, Havelka P.(70´Bílek)

13.3.2011

SK Dekora Ždírec n/D."B" - Pohled  1 - 5

branka: Bříza

sestava: Tomášek(65´Semelka) - Němec, Doležal(65´Beran), Havelka J., Polanský - Klimeš, Matějka Jan(46´Málek), Matějka Jiří, Mikulecký(65´Marek) - Bílek(65´Bříza) Havelka P.(46´Klement)

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ JARO 2011

 noname.jpg

 

branky: Jan Matějka, Jan Bílek

sestava: Tomášek - Němec, Havelka J., Doležal, Polanský - Máša, Jan Matějka(57´Klimeš), Jiří Matějka, Mikulecký(70´Klement) - Bílek(77´Málek), Zahradník

rozhodčí: 
Staněk    ŽK: 1 : 2

Na začátku utkání měli domácí mírnou převahu ve středu hřiště, ale jako první se málem radovali hosté, když dobře zahraný přímý kop hostí skončil na břevně Tomáškovi svatyně. Následnou skrumáš domácí obrana s vypětím všech sil zažehnala (8. minuta). Situace jako přes kopírák se odehrála ve 20. minutě na druhé straně. Přímý kop si postavil Jiří Matějka a míč z jeho kopačky, který nejprve orazítkoval břevno, dorazil do sítě Jan Matějka – 1:0. Jiří Matějka byl i nadále při chuti a jeho nebezpečnou střelu z úhlu vyrazil hostující gólman na roh. Ve 25. minutě Tomášek včasným vyběhnutím překazil útok Lípy, jeho dlouhý nákop se dostal až k vápnu hostí, kde soupeřova obrana vymyslela nepochopitelnou hrubku, na jejímž konci stál pohotově zakončující Bílek – 2:0. O tři minuty později mohl udeřit soupeř z Lípy. Po volném přímém kopu z poloviny hřiště se dostal k zakončení hostující útočník, jehož střela mířila nad. Následně zahrávali domácí rohový kop, centr na přední tyč ještě stačila hostující obrana odvrátit zpět k Janu Matějkovi, jeho druhý pokus už ale našel bratra Jiřího, který pálil těsně vedle. Tlak domácích pokračoval. Ve 34. minutě po dalším rohovém kopu Jiří Matějka sice promáchl, ale po něm zakončující Bílek trefil tyč. Těsně před koncem prvního poločasu se také připomněli hosté z Lípy, střela však skončila vedle.Po přestávce se hráči Dekory dlouho nemohli dostat do optimálního tempa a tlak soupeře narůstal. Budíček přišel v 56. minutě. Nedůraz ve středu hřiště potrestal pěknou střelou zpoza šestnáctky hostující Fejt – 2:1. O několik minut později mohl vrátit klid do ždíreckých řad Zahradník, ten však v jasné šanci přestřelil. Domácí se tedy museli o výsledek strachovat až do závěrečného hvizdu. V posledních minutách bylo před ždíreckou svatyní pořádně horko, největší příležitost hostí zlikvidoval v 87. minutě skvěle chytající Tomášek. Ždírecké „B“ mužstvo tak získalo veledůležité body v boji o záchranu. 

 

luka---sk-dekora-b.jpg

Sestava: Tomášek – Doležal, Havelka J., Jiří Matějka, Polanský – Klimeš P., Klimeš M, Jan Matějka(46´Málek), Mikulecký(70´Havelka P.) - Zahradník(46´Bílek), Klement

rozhodčí: Porubka    ŽK: 2 : 3

V první desetiminutovce měli hosté ze Ždírce mírně navrch a vytvořili si i slibné šance. V 8´přistrčil Jiří Matějka míč P.Klimešovi, ale jeho pokus z hranice vápna skončil bezpečně v rukou gólmana. O tři minuty později rozehrávali hosté přímý kop, odražený míč se ve vápně dostal k Jiřímu Matějkovi, který však z těžké pozice trefil pouze domácího obránce. Domácí zahrozili až v 17. minutě po centru do vápna, ale míč skončil vysoko nad. O dvě minuty později vyzkoušel pozornost Tomáška tvrdou střelou z vápna domácí kanonýr Toman, odražený míč uklízel obránce Doležal na roh. Tlak domácích nebezpečně narůstal, z čehož pramenili chyby ve ždírecké obraně. Ve 29´ Polanský zaváhal s rozehrávkou, k míči se dostal domácí Toman, přesným centrem našel nabíhajícího útočníka, jehož stoprocentní šanci ale Tomášek se štěstím vykopl. Podobná situace se opakovala o pouhé dvě minuty později, opět centr Tomana z pravé strany a opět laxní zakončení jeho kolegy z útoku. Ve 30´již udeřilo, po další akci Tomana se k míči dostal Boháček, jenž pohotovou střelou bodlem rozvlnil síť Tomáškovi brány – 1:0. Do konce poločasu potom hosté svojí hru částečně zkonsolidovali a zlepšili. Do druhého poločasu vstoupili hosté katastrofálně, Tomášek podcenil dlouhý nákop do vápna a po následném zmatku měl střelec Toman již snadnou pozici -2:0. O chvíli později útočili po dlouhé době také hosté ze Ždírce. Bílek si vyměnil míč s Klementem, ale jeho střela skončila nad. V 56´ J.Havelka zastavil útok domácích jenom za cenu žluté karty a následný přímý kop skončil těsně vedle Tomáškovi branky. Po dalším přímém kopu se míč z Tomanovi kopačky otřel o levou tyč. V 78´se už domácí mohli radovat, když jeden z domácích záložníků angličanem zvýšil na 3:0. O pouhé dvě minuty později chyboval v rozehrávce Doležal a z následného přečíslení upravil na konečných 4:0 tahoun domácích Toman. V posledních minutách se již zápas pouze dohrával a ždírečtí tak mohli přemýšlet nad příštím domácím zápasem s havlíčkobrodským béčkem.

 

sk-dekora---havl.brod.jpg

Sestava: Tomášek – Doležal(23´Beran),Havelka J., Klupka, Polanský – Máša, Mikulecký, Jiří Matějka, Málek(70´Pátek) – Bílek(65´Havelka P.), Klement

Rozhodčí: Kamenský ŽK: 1 : 2

Před začátkem utkání musel trenér Dekory Jiří Veselský udělat změny v sestavě kvůli neomluvené absenci mladého Zahradníka. Kádr mužstva byl narychlo doplněn o dorostence Petra Berana Pavla Pátka a Lukáše Cimpla, kteří už měli jeden zápas v nohách. Zápas se od prvních okamžiků nevyvíjel pro domácí dobře. Již ve 4´ si za ždíreckou obranu naběhl havlíčkobrodský Zimprich a pohodlně otevřel skóre – 0:1. Od tohoto okamžiku se hra ve středu hřiště vyrovnala a přibližně od desáté minuty měli více ze hry domácí. V 10´ se do stoprocentní šance dostal Klement, jeho pokus o hokejový blafák ale vyrovnání nepřinesl. O pět minut později se díky chybujícímu obránci dostal do šance Matějka, ale jeho placírku k levé tyči gólman reflexivně vyrazil. Série domácích šancí pokračovala dál. V 18´pálil Bílek těsně vedle pravé šibenice. O minutu později střílel z vápna Matějka, ale jeho pokus stačili hostující hráči zblokovat. Ve 25´minutě se na rohu velkého vápna uvolnil Máša, ale jeho ránu z úhlu vyrazil brodský brankář na roh. Do konce poločasu se hra obešla bez vážnějších situací a hráči Dekory odcházeli do šatny s jednogólovým mankem.

Po výměně stran pokračoval scénář z prvního poločasu, domácí si vytvářeli gólové šance, ale hosté dávali góly. V 50´ se po rohu dostal k míči Mikulecký, ale jeho střela z voleje skončila mimo. V 63´ udeřilo na druhé straně, dobře zahraný roh hostí na přední tyč, nedůraz bránících hráčů a se štěstím skórující stoper Vrba – 0:2. O deset minut později se nadechl k velkému sólu z pravé strany Klupka, ale jeho pokus o centr sebral na malém vápně havlíčkobrodský gólman. O několik minut později našel centrující Máša ve vápně P. Havelku, ale jeho střela skončila vysoko nad. Podobná situace o tři minuty později: Mášův centr do vápna a nepřesně zakončující Havelka. V první minutě nastavení mohli hosté skóre ještě navýšit, ale přečíslení tři na jednoho nevyužili.

Trenér Jiří Veselský chválí dorostence Petra Berana, který nahradil odstoupivšího Doležala na pravém kraji obrany, a dalšího dorostence Pavla Pátka. Podle jeho slov: „...i když měli jeden zápas v nohách, tak hráli skvěle“. Dále se líbil výkon zkušených hráčů Klupky a Polanského.

 

fc-chotebor---sk-dekora.jpg

branky: Jiří Matějka, Mikulecký

Sestava: Tomášek – Doležal(80¨Klimeš), Havelka J., Blažek T., Polanský – Blažek L., Jiří Matějka, Jan Matějka, Mikulecký(72´Málek) - Máša, Klement(62´Zahradník)

rozhodčí: Krymová   ŽK: 2 : 3 

Hned na začátku utkání musel být ošetřen ždírecký bek Doležal, který si při hlavičkovém souboji přivodil nepříjemné krvavé zranění. Herně vyšel začátek lépe chotěbořským. V 6´musel Tomášek čelit přímému kopu domácího Odvářky a o několik minut později také stoprocentní šanci Kaplana, jehož střelu reflexivně vyrazil nohou. Hosté zahrozili po 16 minutách hry, když se nepovedený odkop domácího gólmana málem odrazil od napadajícího Klementa do sítě. O dvě minuty později se již hosté mohli dostat do vedení. Jiří Matějka pobídl dlouhým pasem Blažka, ten zatáhl balon po straně a centrem našel Mášu, jehož chytrý lob už už směřoval do brány, na poslední chvíli ale zasáhl jeden z domácích obránců a na brankové čáře míč vykopl. Vzápětí se již hosté mohli radovat. Jiří Matějka napřáhl z uctivé vzdálenosti a chotěbořský gólman neměl nárok – 0:1. Ve 26´se hostům podařilo zvýšit díky spolupráci centrujícího Máši a hlavou zakončujícího Mikuleckého – 0:2. Ve 34´minutě zahrozili domácí, centr z pravé strany propadl až ke Kaplanovi, který se zřejmě zalekl dobře postaveného Tomáška a střílel těsně vedle pravé tyče. Do kabin tak šli hráči DEKORY se slibným dvoubrankovým náskokem. Druhou půli začali hosté aktivněji. Máša střílel těsně vedle a o několik minut později skončila hlavička Blažka po Doležalově centu nad. V 58´se hosté poněkud pozapomněli při útočných manýrech na půli soupeře a z následného protiútoku Chotěboře snížil Kaplan – 1:2. Vzápětí zahrávali hosté volný přímý kop, dobře provedený signál zakončoval Jiří Matějka těsně vedle pravé tyče. Tlak hostí pokračoval, po sérii přihrávek se k míči dostal Máša, ale svojí slabší levou nohou pálil vedle. V 83´ještě prověřil chotěbořského gólmana střelou z vápna Jiří Matějka. Hráči ždíreckého béčka těžký zápas zvládli a udělali tak další krok v cestě za záchranou. Trenér Jiří Veselský chválil tentokrát celé mužstvo.

 

sk-dekora---lukavec.jpg

branky: Mikulecký, Klimeš P., Klement 2x 

sestava: Tomášek – Doležal, Kysilko(70´Beran), Bílek, Polanský – Klimeš P., Jan Matějka(46´Klimeš M.), Jiří Matějka, Mikulecký – Máša, Klement(78´Havelka P.)

ŽK: 0 : 2 

Začátek utkání byl zcela v režii domácích. Střelecké pokusy Mikuleckého a Máši vyzněly ještě naprázdno, ale v 15´minutě se již mohli hráči DEKORY radovat. Po akci Klementa přihrál Jiří Matějka zpátky na vápno Mikuleckému, který otevřel skóre –1:0. Po několika minutách zatáhl P. Klimeš míč po pravé straně a perfektně našel Klementa, který už měl snadnou pozici – 2:0. Situace jako přes kopírák se odehrála o chvíli později, tentokrát však Klement v o poznání těžší pozici minul.Po půlhodince hry zahrozili hosté z Lukavce, jejich pěknou kombinaci však zhatilo nepřesné zakončení. Ve 38´už ale udeřilo. Pěkný pas za statické ždírecké obránce proměnili hosté ve snižující branku – 2:1. Lukavečtí se ale dlouho neradovali. Dvoubrankové vedení vrátil domácím individuální akcí P.Klimeš – 3:1. Do kabin tak ždírečtí odcházeli s pohodlným náskokem.Po změně stran pokračoval pernamentní tlak domácích hlavně díky nebezpečným centrům Klimeše. Jeden takový nejprve našel hlavu Bílka, jeho pokus ale hostující gólman reflexivně vyrazil na roh. Další zprava přilétnuvší balon již skončil gólem. Po závaru se do míče opřel Klement a nedal brankáři šanci – 4:1. Další šance agilního Klementa gólem neskončili. Naopak hostům se podařilo poněkud zdramatizovat závěr zápasu. Dlouhý balon do vápna přes veškeré úsilí ždírecké obrany nakonec skončil za brankovou čarou – 4:2. Posléze mohl navýšit skóre střídající Havelka, jeho lob ale v brance neskončil.Hráči ždíreckého béčka další zápas o „šest bodů“ zvládli a svého soupeře tak v tabulce přeskočili. Trenér Jiří Veselský chválil vedle kolektivního výkonu celého mužstva střelce branek.  

 

noname--1-.jpg 

branka: Klement

sestava: Tomášek – Polanský, doležal(20´Málek), Pleva, Havelka – Novotný, Matějka, Mikulecký(58´Zahradník), Klimeš – Máša, Klement

 

Hráči ždíreckého béčka sehráli další jarní zápas na půdě favorizovaného Kožlí. Od prvních minut bylo jasné, na čí straně bude ofenzivní iniciativa. V 7´minutě se po chybě hostujícího středopolaře řítil jeden z domácích útočníků sám na Tomáška. Ten byl sice překonán, ale na brankové čáře ho zastoupil Polanský. Další brejk domácích už skončil gólem, ovšem za velkého přispění pomezního rozhodčího, který neodmával evidentní ofsajd – 1:0. O chvíli později zahrávali domácí roh, Tomášek sice dostal míč z vápna, ale domácí špílmachr Blažejovský ho krásnou střelou vrátil k levé tyči – 2:0. Sotva stačili ždírečtí rozehrát a bylo to 3:0. Po chybě jednoho z obránců se kritická pětiminutovka završila. Ještě do konce poločasu se hostům podařilo snížit díky důrazu Máši, po jehož akci uklidil míč do sítě Klement – 3:1. Těsně před odchodem do kabin zahrávali ždírečtí volný přímý kop z dobré pozice. Mášův dobrý pokus ale domácí gólman vyrazil na roh. V úvodu druhého poločasu byli hosté aktivnější, ale síť se vlnila na druhé straně, když Tomáška doslova prostřelil jeden z domácích záložníků – 4:1. V 80´trefil Matějka z úhlu tyč. Na samém konci utkání mohl porážku zmírnit Klement, který se řítil sám na bránu. Jeho klička, ani následná šance Matějky ale gól nepřinesly. Ždírecké béčko si tak po dvou výhrách z předchozích zápasů přivezlo z Kožlí porážku.

 

sk-dekora---h.cerekev.jpg

sestava: Semelka – Doležal, Havelka, Klupka(65´Beran), Polanský – Klimeš(70´Mikulecký), Matějka, Kučera, Málek – Máša(61´Zahradník), Klement

Už po čtyřech minutách hry musel po nebezpečné hlavičce zakročit domácí gólman Semelka, který nahradil v sestavě Tomáška. O chvíli později si vytvořili šanci také ždírečtí, po chybě obránce se k míči dostal Máša, gólmana hostí však nepřekonal. Ve 13´minutě se již skóre měnilo. S dlouhým autem hostí do malého vápna si statická ždírecká obrana poradit nedovedla a nepokrytý útočník Cerekve poslal hlavou svůj tým do vedení - 0:1. Ve 20´minutě se dostal míč po ose Doležal – Máša – Klupka k osamocenému Klimešovi, jeho zakončení však postrádalo důraz. Ve 30´centroval z pravé strany Máša, patou zakončující akrobat Klement ale míč do sítě nedopravil. O pět minut později běžel sám na ždíreckou bránu jeden z hostujících útočníků, který naštěstí pro domácí přestřelil. Před odchodem do šaten domácí podruhé inkasovali. Špatně pokrytý roh hostí skončil gólem – 0:2. Ve druhém poločase byla převaha hostí ještě patrnější. V 53´dostal hostující útočník perfektní pas z hloubi hřiště, udělal kličku vyběhnuvšímu Semelkovi a pohodlně skóroval do prázdné brány - 0:3. V 59´minutě byl debakl završen, když hosté proměnili pokutový kop. Trenér domácích Jiří Veselský uznává, že ve druhém poločase se jeho tým k ničemu nedostal a hosté vyhráli zcela zaslouženě. 

 

tis---sk-dekora.jpg 

 

branka:Blažek L.

 

Sestava: Tomášek – Doležal, Blažek T., Havelka(68´Beran), Polanský – Blažek L., Matějka Jiří, Matějka Jan, Málek(46´Mikulecký) – Klement(85´Chalupa), Bílek

 

Ždírečtí opět nezvládli začátek zápasu a již od 4´minuty prohrávali. Na začátku stál prohraný souboj na kraji obrany, následoval centr do malého vápna a nikým nepokrytý útočník domácích pohodlně skóroval – 1:0. Další příležitost domácích se objevila o deset minut později ze standardní situace, ale míč skončil nad brankou. Ze standardky zahrozili také hosté, nicméně přímý kop Jiřího Matějky skončil těsně vedle. Nedůraz v malém vápně se ukázal pro hostující mužstvo jako osudový. Ve 32´ navýšili domácí svůj náskok na 2:0. Těsně před odchodem do kabin se hostům podařilo snížit zásluhou L.Blažka, který zamířil přesně k pravé tyči – 2:1.Do druhého poločasu nastoupili Ždírečtí aktivněji, ale domácí obranná tvrz je do větších šancí nepouštěla. Nejvíce se jiskřilo v 66´, když se Jan Matějka pokusil překvapit gólmana Tisu chytrou „svící“, poté co se míč odrazil od břevna, poskakoval všude kolem, ale do brány se kulatý nesmysl nikomu dopravit nepodařilo. Po zbytek zápasu se hosté tlačili dopředu, zatímco hráči Tisu jenom bránili hubený výsledek. Vyrovnat se však hráčům béčka nepodařilo. I přes prohru bylo mužstvo pochváleno alespoň za bojovnost.

 

sk-dekora---budikov.jpg

Sestava: Tomášek – Doležal, Blažek, Havelka, Polanský – Klimeš(46´Zahradník), Jan Matějka(72´Bílek), Jiří Matějka, Málek – Klement(84´Mikulecký), Máša

branky: Jan Matějka, Jiří Matějka

Od začátku byli domácí aktivnější. Nebezpečný centr Klimeše obránci Budíkova zpacifikovali na poslední chvíli. V 19´střílel z vápna Jan Matějka, s jeho pokusem si však hostující gólman poradil. Hosté zahrozili po necelé půlhodince hry, s jejich přímým kopem si však Tomášek poradil. O několik okamžiků později pronikl do vápna Máša, přihrál pod sebe na Jiřího Matějku, jehož technická střela sice budíkovského gólmana notně protáhla, ale v síti neskončila. Do kabin tak obě mužstva odcházela za nerozhodného stavu. Začátek druhého poločasu byl festivalem neproměněných ždíreckých šancí. Domácí se mohli radovat až v 57’zásluhou spolupráce bratří Matějků. Nenápadný centr Jirky Matějky proměnil bratr Jan hlavou ve vedoucí gól – 1:0. O dvě minuty později pak zvýšil pěknou střelou zpoza vápna Jiří Matějka – 2:0. Gólový rozdíl mohli posléze navýšit Bílek a Zahradník, ale jejich stoprocentní šance zůstaly nevyužity. Domácí kouč Jiří Veselský byl po zápase spokojen s bojovným přístupem celého týmu, z jednotlivců se líbily výkony Polánského a Jiřího Matějky.

kamenice---sk-dekora.jpg

 

branka: Klement

sestava: Tomášek – Doležal, Němec, Havelka, Polanský – Klimeš P.(46´Mikulecký), Matějka Jan, Matějka Jiří, Málek(70´Klimeš) – Máša, Klement

Mokrý rychlý povrh evidentně vyhovoval lépe domácí Kamenici. Již v 7´se přízemní střelou dostali do vedení –1:0. Neuplynulo ani deset minut a bylo to o dva góly, když Tomášek neudržel centrovaný balon a jeden z domácích útočníků pohodlně skóroval – 2:0. O chvíli později mohl korigovat Máša, jenž se dostal k odraženému míči po nepříliš přesvědčivém vyběhnutí domácího gólmana. Jeho dlouhý lob však mezi tyčemi neskončil. Skóre na ukazateli se přeci jenom měnilo. Bohužel pro hosty to bylo na druhé straně po střele z uctivé vzdálenosti – 3:0. Těsně před přestávkou se ždíreckým podařilo snížit. Na dlouhý nákop Havelky zareagoval nejlépe Klement, který hlavou přehodil vyběhnuvšího brankáře Kamenice – 3:1. Stejný hráč si mohl střeleckou bilanci vylepšit po změně stran. Hned z rozehrávky se míč dostal k Mikuleckému, ten nacentroval do vápna, ale zakončující Klement hlavou přestřelil. V 60´ fauloval podle paní rozhodčí ve vápně Havelka a domácí kopali penaltu. Tomášek však dobře vystihl stranu a míč vyrazil. Hostující gólman byl nadále v permanenci. Další nebezpečnou střelu ještě vyrazil konečky prstů na roh, ale na následující nájezd z pravé strany byl už krátký – 4:1. Posléze se ještě pokoušel zmírnit porážku Jan Matějka, s jeho střelou si ale domácí gólman poradil. První poločas byl ze strany ždíreckých na úrovni okresního přeboru, ve druhé půlce se hra o poznání zlepšila, ale na bodový zisk to bylo málo.

 

sk-dekora---cernovice.jpg

 

sestava: Tomášek – Doležal, Blažek T.(60´Mikulecký), Havelka, Polanský – Blažek L., Jiří Matějka, Klupka, Jan Matějka – Máša(66´Málek), Klimeš(46´Klement)

 

 

pacov---sk-dekora.jpg

 

sestava: Tomášek – Němec, Beran, Havelka, Polanský – Málek, Matějka Jan, Matějka Jiří(27´Bílek), Mikulecký- Máša, Klimeš(60´Doležal)

 

 

sk-dekora---habry.jpg

 

branka: Matějka

sestava: Semelka – Beran, Bílek(82´Veselský), Havelka, Polanský – Máša, Mikulecký, Matějka, Tlustý – Cimpl, Klement(70´Málek)

 [Autor: Jakub Mikulecký]